Aparaty Ktg od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
55

Nasza firma EURO-MEDICAL zajmuje się sprzedażą sprzętu i aparatury medycznej. Korzystamy z doświadczenia inżynierów z całego globu jak i z wiedzy naszych krajowych konstruktorów. Dzięki temu rozwiązania które znajdziecie w naszej ofercie sprzedażowej są wyszukane i spełniają wysokie wymagania odbiorców. Oferta jest bardzo szeroka, więc każdy z naszych klientów może odnaleźć sprzet medyczny i aparaturę której właśnie oczekuje. Nasz zespół jest regularnie szkolony a dzięki wiedzy i umiejętnością doradczym podchodzi do klienta indywidualnie spełniając najwyższe wymagania. Dzięki Państwa sugestiom cały czas zmieniamy się na lepsze, rozwijamy się, poszerzając naszą wiedzę w zakresie sprzętu i aparatury. Oferujemy tobie między innymi jeden z naszych wiodących produktów – wózek do transportu chorych. mamy w sprzedaży wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak również siedzącej.  Nasze wózki do transportu chorych mają regulację wysokości przy pomocy sprężyn gazowych – hydrauliczną, lub ręczną- przy pomocy śruby. Każdy wózek posiada krążki odbojowe, co zabezpiecza ściany oraz ramy drzwi. Oferowane wózki wyposażone są w barierki boczne, które zabezpieczają pacjenta przed upadkiem, są wygodne i szybkie w obsłudze. Standardowo nasze wózki mają wieszaki kroplówki  oraz wieszaki na płyny ustrojowe. Dzięki centralnej blokadzie kół wózek jest łatwy w manewrowaniu. W ofercie sprzedażowej mamy kilkanaście wózków w związku z czym każdy klient może więc kupić ten, który spełnia jego oczekiwania oraz mieści się w budżecie. Jeżeli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z nami, nasz doświadczony zespół doradzi przy zakupie, odpowie na Państwa pytania oraz opracuje dla ciebie ofertę. Jeżeli chcecie Państwo obejrzeć nasze wózki do transportu chorych, prosimy zajrzeć na nasza stronę firmową: www.euro-medical.pl zachęcamy tez do skorzystania z naszego czatu dostępnego na stronie internetowej celem szybkiego kontaktu z naszą firmą. Dodatkowo w ofercie sprzedażowej posiadamy sprzęt medyczny: kozetki rehabilitacyjne, wózki reanimacyjne, łóżka szpitalne, szafeczki przyłóżkowe, jak również inne, po które zapraszamy na nasza stronę firmową.

Euro-medical – sprzedaż aparatury medycznej i sprzętu medycznego

Nasza firma ma swój serwis, dzięki czemu różne usterki naprawiane są niemal od ręki. Ponadto, posiadamy stosunkowo duży magazyn, ciągle utrzymujemy duże stany magazynowe, dzięki  Państwa zamówienia są realizowane w krótkich terminach, co jest ważnym czynnikiem przy wyborze sprzętu oraz aparatury medycznej. Czekamy na kontakt z Państwem, serdecznie zapraszamy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo chat przez co możemy się w prosty sposób skontaktować na żywo. Serdecznie zapraszamy do rozmowy z naszymi przedstawicielami handlowymi, już na Państwa czekamy! Naszą pełną ofertę znajdzie tutaj – euro-medical.pl .