Znajdź dobre biuro rachunkowe z portalem Znany Księgowy.

0
398

Historia naszego biura księgowego jest odległa. Jesteśmy na branży usług księgowych wiele lat jednak nie poprzestaliśmy na obsłudze klientów tylko z naszej miejscowości. Aktualnie mamy współpracujące biura księgowe w całej Polsce. Pomagamy dużej liczbie klientów. Zespół naszego biura rozliczeniowego tworzą osoby mające wieloletnie doświadczenie z zakresu podatków, rachunkowości oraz prawa pracy. Nie musisz się obawiać wizyt w us czy zusie, dzięki odpowiednim pełnomocnictwom mamy możliwość załatwienia wielu spraw za ciebie. Jakość oferowanych przez nas usług księgowych jest na najwyższym poziomie. Naszą firmę tworzy zespół ludzi, który dba o najwyższy poziom własnych kwalifikacji, tak abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania oraz aktywnie wspierać w państwa przedsięwzięciach. Nasi fachowcy z zakresu prawa i księgowości przedstawią państwu swój punkt widzenia w oparciu o państwa model biznesowy. Bezwzględnie przestrzegamy zasady tajemnicy służbowej. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy dokłada wielu starań w zakresie usług księgowych tak, by klient był jak najmniej zaangażowany w kwestie obsługi rachunkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam na skuteczne poruszanie się w stale zmieniających się przepisach podatkowych. Najważniejszy jest dla nas klient. Zadzwoń lub napisz do nas.

Usługi świadczone przez nasze biuro rachunkowe

Posiadamy nowoczesne oprogramowanie, spełniające wymogi ustawy o rachunkowości. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług księgowych oraz rachunkowych. Nasza oferta handlowa obejmuje: obsługa księgowa, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie rozliczeń w zakresie ryczałtu; opracowanie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów oraz usług, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych oraz prawnych oraz wyposażenia, sporządzanie comiesięcznych i corocznych deklaracji podatkowych. Dodatkowo oferujemy opiekę prawną naszym klientom. Poznaj ceny i cennik usług księgowych w biurze rachunkowym Znany KsięgowyZnany Księgowy .

Gwarantujemy profesjonalne oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Oferujemy jedne z najlepszych cen usług rachunkowych przy równoczesnym wysokim ich poziomie. Zachęcamy cię do wykonania pierwszego kroku czyli do kontaktu z naszym biurem rachunkowym. Kolejne kroki będziemy robić razem i wspomagać cię w prowadzeniu twojej firmy.